Inbank

Inbank


Laenusumma:
Tähtaeg:
Populaarsus:
 
300 - 10000 €
6 kuu - 2 aasta
starstarstarstarstar_half


Inbank AS

location_city Niine 11, 10414 Tallinn
mail info@inbank.ee
phone +372 640 8080
http://www.inbank.ee/

Väikelaen on Euroopa riikides levinud laenutoode. Selle eelisteks peetkase otsustusprotseduuri ja vajaliku summa väljastamise operatiivsust, taskukohaseid intresse ja tähtaegade suurt variatiivsust. Potentsiaalsete laenuvõtjate seas on usaldust pälvinud Inbanki väikelaen.

Inbanki väikelaenuprogrammi põhitingimused:
  • finantseerimise summa – 300-2000 eurot ja rohkem
  • väljastamise tähtaeg – 6-60 kuud
  • mitmekesine sihtotstarve, sealhulgas: reisid ja matkad, koolitusprogrammide ja ravikulude tasumine, sõiduki, elektroonikaseadmete jmt ost

Taotluse esitamine on lihtne ja kiire, nagu ka kogu Inbanki suhtlus klientidega väikelaenu väljastamisel. See protsess koosneb 3 põhietapist:
Taotluse täitmine
Taotlus täidetakse Inbank veebilehel, kasutades identifitseerimiseks ID-kaarti või mobiil-ID-d. Pärast seda, kui krediidiasutusele on edastatud ettenähtud kontaktandmed, personaalne info ja teised reeglite kohaselt nõutavad andmed, tehakse otsus väikelaenu väljastamise kohta. Taotluse läbivaatamine ja personaalse otsuse teatamine kliendile võtab aega alla minuti.

Lepingu sõlmimine

Lepingut on võimalik sõlmida samade serverite kaudu, kasutades digiallkirja võimalust või traditsiooniliselt firma kontoris.

Laenuraha laekumine arvele

Soovitud summa laekumise aeg on 1 tööpäev Lepingu allkirjastamisest. Identifikatsiooni läbinud klientidele väljastatakse mistahes summa, identifitseerimata klentidele kuni 2000 eurot (pärast identifitseerimist Veriff-kaameraga). Suurema laenuvajaduse korral on nõutav saaja identifitseerimine. See on võimalik Inbanki või Omniva kontorites.

Inbanki väikelaenu eelised
  1. Protseduuri ja selle etappide operatiivsus.
  2. Soodne intress (alates 12.9% aastas), läbipaistev hinnakiri, paindlikud tingimused.
  3. Puudub pandi vajadus, kui laenusumma jääb 300-10 000 euro piiridesse.

Väikelaen on finantskohustus, seepärast on vaja täpselt täita kõiki kehtestatud tingimusi ja arvutada  mõistlik väikelaenu summa. Tingimuste mittekohane täitmine võib raskendada edaspidist laenualast koostööd Inbankiga.

Usaldusväärne pangalaen Inbankilt!