Bigbank

Bigbank


Laenusumma:
Tähtaeg:
Populaarsus:
 
300 - 10000 €
12 kuu - 10 aasta
starstarstarstarstar_border


Bigbank AS

location_city Riia 2, Tartu 51004
mail info@bigbank.ee
phone +372 731 1333
http://www.bigbank.ee/

Bigbank pakub väikelaenusid laenu otstarbest olenemata kõigile. Intress on alates 9,9% aastas. Laen võimaldab soetada kodumasinaid, remontida autot või teha kodus remonti, osta puhkusereisi välismaale, maksta õppemaksu või tasuda ravikulud.

Veebilehel on olemas laenukalkulaator. Sellesse võib sisestada soovitud laenusumma ja raha kasutamise tähtaja, et näha ligikaudset laenutasu ja igakuise tagasimakse suurust. Laenu saamine sõltub teie esitatud andmetest ja teie krediidireitingust.

Mis tingimustel antakse väikelaenu?
  • Laenu saab võtta 500-1000 eurot intressiga alates 9,9% aastas. Laenu tagastamise tähtajaks võib valida 12-60 kuud.
  • Väikelaenu taotlemiseks peab kliendil olema positiivne krediidiajalugu, netotulu vähemalt 300 eurot kuus, võimalus tagasimaksete tasumiseks. Taotlust saab esitada vaid isik, kes on vähemalt 22-aastane, Eesti Vabariigi kodanik või kehtiva Eesti Vabariigi elamisloaga teise riigi kodanik. Kui soovitav summa ületab 7000 eurot, võib vaja minna käendajat.
  • Laenutaotluse esitamiseks tuleb täita ankeet, esitada dokumentide koopiad ja pangakonto väljavõte. Pärast taotluse läbivaatamist võtab firma töötaja teiega ühendust. Taotluse esitamisel internetis võib vastuse saada paari minutiga.
  • Lepingu võib allkirjastada otse internetis ID-kaardi või mobiil-ID abil. Teenus maksab kliendile 1% summast, kuid vähemalt 32 eurot. Samas võib dokumendid allkirjastada ka isiklikult firma kontoris. Sel juhul maksab teenus 1,25% laenusummast, kuid vähemalt 40 eurot.

Bigbank hoolib oma klientidest ja pakub 60-päevast rahulolugarantiid. Kui selle aja sees selgub, et teile pakutud teenuste kvaliteet või laenutingimused ei vasta ootustele, võite laenu tagastada. Seejuures ei pea maksma lepingutasu, laenuintresse ega muid kulusid.

Soodsaima väikelaenuga pank Eestis!